Kończymy rok szkolny i katechetyczny, a z uwagi na to, iż w części szkół akademie kończące rok nauki będa w piątek już o godz.8 - zapraszamy wszystkich uczniów na spowiedź św. w majbliższą środę od godz.17.30, a także na Mszę św. dziękczynną za cały rok szkolny właśnie w środę o godz.18. Również w piątek 22 czerwca podczas Mszy św. o godz.8 będziemy dziękować za kolejny rok nauki w szkole. Zapraszamy dzieci i mlodzież, rodziców, katechetów i nauczycieli. 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.
  2. Naszą myślą i modlitwą towarzyszymy parafianom, którzy wraz z Księdzem Proboszczem są z pielgrzymką w Fatimie i Santiago de Compostella. Nasi pielgrzymi wracają w środę. Lądowanie samolotu z Lizbony na Okęciu jest planowane na godz.14.25.
  3. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę przed wakacjami – zgodnie z naszą tradycją odbędzie się poświęcenie pojazdów. Przed wyruszeniem na urlopy będziemy prosić Pana Boga o Jego błogosławieństwo. Pojazdy poświęcimy dziś po Mszy św. o godz.12.30. Serdecznie zapraszamy właścicieli samochodów, motocykli i rowerów.
  4. Za tydzień czyli w niedzielę 24 czerwca przypada 42 rocznica protestów robotników Ursusa. Z tej okazji w naszym kościele będzie uroczysta Msza św. o godz.12.30. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach Ojczyzny oraz za uczestników tamtych zrywów.
  5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na dopłacenie do obiadów w szkołach dzieciom z biedniejszych rodzin oraz na dofinansowanie wyjazdu chorych parafian na wczaso - rekolekcje w Brańszczyku.
  6. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę z okazji rocznicy powstania Rodziny Radia Maryja będzie w niedzielę 8 lipca. Zapisy przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przed kościołem prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia.