1. Dzisiaj o godz.17 Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin. Z tej racji nabożeństwo różańcowe o godz.17.15 będzie dzisiaj w kościele dolnym.
  2. Zapraszamy wszystkich parafian, w tym rodziny z dziećmi na Roraty, które są Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  3. Przed kościołem można dzisiaj nabyć:

    a)prasę katolicką i wigilijne świece „Caritas”

    b)Siostry Pallotynki rozprowadzają opłatki na stół wigilijny. Dziękujemy za ofiary składane za opłatki, które przeznaczymy na inwestycje w parafii. Pielęgnujmy piękny polski zwyczaj, że opłatki nabywa się w kościele, bowiem w odróżnieniu od tych, które są sprzedawane w sklepach i na bazarach. Jak co roku przypominamy, że parafia nikogo nie wysyła, by roznosił opłatki po domach.

c)bielanki z rodzicami proponują sianko na stół wigilijny, a uzyskane ofiary przeznaczą na wyjazd wakacyjny wspólnoty.

  1. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30
  2. W najbliższą sobotę, jak każdego 15-go dnia miesiąca o g.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych „przypominkach”.
  3. Za tydzień, w 3 niedzielę adwentu rozpoczniemy rekolekcje, które poprowadzi Ojciec Antoni, redemptorysta. Będzie to tzw. Renowacja Misji świętych, które przeżywaliśmy rok temu w z okazji Jubileuszu 75-lecia parafii i 25-lecia konsekracji kościoła. Nasze rekolekcje, a także Ojca Antoniego polecajmy Bogu w naszych modlitwach.