1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Tę bardzo ważną intencję będziemy polecać na różańcu dziś o godz.17.15 i w dni powszednie w kaplicy adoracji w czasie modlitwy prowadzonej przez wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje, które trwać będą do środy włącznie. Z tej racji w najbliższym tygodniu będą roraty dla dorosłych o g.6.45, natomiast – RORATY z udziałem dzieci będą od czwartku do soboty i wtedy będzie podsumowanie rorat.
  3. Jutro będzie dzień bez spowiedzi – słuchamy słowa Bożego i przygotowujemy się na spowiedź rekolekcyjną we wtorek i środę. Spowiedź będzie rano od godz.9.15, ale ponieważ są to dni pracy, to część księży będzie na lekcjach religii w szkole. Dlatego szczególnie zapraszamy na spowiedź od 16.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na wigilię, bo wtedy będzie to niemożliwe. Prosimy korzystać zwłaszcza we wtorek i środę popołudniu.
  4. Chorych parafian księża odwiedzą w piątek lub w sobotę przed południem. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  5. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy św., zaś jutro, we wtorek i środę dorosłych zapraszamy na godz.9.30 lub 18, dzieci na godz.17, zaś o godz.19.30 będą rekolekcje dla młodzieży i dla wszystkich, którzy późno wracają z pracy czy uczelni (w tym dla kandydatów do bierzmowania). Nie ograniczajmy rekolekcji tylko do niedzieli. Skorzystajmy z tych kilku dni, właściwie z tych kilku godzin, aby jak najlepiej przygotować się na uroczystości Bożego Narodzenia. Bardzo, bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.