1. Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o g.16 Koncert kolęd w wykonaniu chóru „Cantate Deo”. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  2. Od jutra czyli podczas ferii zimowych, a więc przez dwa tygodnie w dni powszednie nie będzie Mszy św. o g.6.30; pozostałe Msze św. bez zmian. Na czas ferii szkolnych uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego odpoczynku i bezpiecznych podróży.
  3. W tym tygodniu przypada 1-y piątek miesiąca - spowiedź od g.7 i g.17. Nie będzie Mszy św. z udziałem dzieci o g.17.15, a po Mszy św. o g.18 adorację Najśw. Sakramentu do g.21 prowadzi Straż Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej – poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. MSZE ŚWIĘTE w sobotę o godz.7; 8; 9.30 i 18. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na pomoc zakonom klauzurowym.
  5. W sobotę po Mszy św. o g.8 nabożeństwo 1-szo sobotnie z adoracją i spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.
  6. Gromada żeńska z harcerstwa katolickiego Zawisza, działająca przy naszej parafii, zaprasza dziewczęta w wieku 17-25 lat, które chciałyby zasilić kadrę. Oferujemy wspaniałe przygody, rozwój duchowy oraz pożyteczne  spędzenie czasu w dobrym towarzystwie. Nie jest wymagane doświadczenie w harcerstwie. Szczegóły są na plakacie przy wejściu do kościoła. Można także kontaktować się z ks.Kacprem, który jest duszpasterzem naszych harcerzy.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu przyjęli kapłanów w swoich domach: za spotkania, modlitwę, życzliwość i dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje w parafii.

Plan kolędy na najbliższe dni:

- poniedziałek 28 stycznia - ul. Regulska i Falentyńska.  

- wtorek 29 stycznia - ul. Rodakowskiego i Achera.

- środa 30 stycznia -   ul. Opieńskiego i Braterstwa Broni.

- czwartek 31 stycznia - ul. Wiosny Ludów.

- piątek 1 lutego - bez kolędy - 1-y piątek miesiąca

- sobota 2 lutego – ul. Kościuszki.

- poniedziałek 4 lutego – od g.16.30 ul. Plutonu Torpedy

           Kolęda od poniedziałku do czwartku od g.17, w sobotę od g.14.