1. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej dzisiaj o godz.17.
  2. Nabożeństwo różańcowe o g.17.15 będzie w dolnym kościele.
  1. Kandydaci do bierzmowania z  grupy pani Alicji, katechetki mają spotkanie jutro, tj. w poniedziałek po Mszy św. o godz.18.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach. Bóg zapłać za modlitwę,      życzliwość oraz za dobrowolne ofiary przeznaczone na parafialne  inwestycje. Plan kolędy na najbliższe dni:
  • poniedziałek 18 lutego - ul. 1 Maja 6.
  • wtorek 19 lutego -           ul. 1 Maja 7 i 8.
  • środa 20 lutego -            ul. 1 Maja 9 i 10.
  • czwartek 21 lutego -       ul. 1 Maja 11; 13; 15.
  • piątek 22 lutego -           bez kolędy
  • sobota 23 lutego - ul. Bohaterów Warszawy 26.

W sobotę od godz.14, w pozostałe dni od godz.17. Bardzo prosimy parafian z wymienionych bloków o pomoc w naklejaniuinformacji o kolędzie. Prosimy wejść po Mszy św. do zakrystii, aby wziąć kartki i umieścić je przy wejściu do domów. Przed nami ostatni etap wizyt kolędowych. Ponieważ niektórzy parafianie (z różnych powodów) nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym czasie, dlatego proponujemy kolędę w następnym tygodniu od 25 lutego. Dotyczy to również nowych mieszkańców z ulic i domów nie przewidzianych na ten rok. Kto by zatem chciał przyjąć kapłana może to zgłosić w zakrystii lub w kancelarii do soboty włącznie (również telefonicznie: 22/ 662-64-02).

5. Przy wyjściu z kościoła prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury, a także do skorzystania z biblioteki parafialnej.

6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na opłacenie obiadów w szkołach dzieciom z biedniejszych rodzin naszej parafii.