1. Przypominamy, że w naszej parafii spotyka się grupa AA czyli Anonimowi Alkoholicy. Spotkania są w każdą niedzielę w godzinach od 18.30 do 20.30 w sali św. Królowej Jadwigi. Nałóg dotyka wielu osób żyjących w rodzinach lub samotnie. Chcemy im pomagać, dlatego zapraszamy osoby mające problem z nadużywaniem alkoholu i ich bliskich. Warto, zawłaszcza w Wielkim Poście pomóc sobie lub innym, nazwać problem po imieniu i z nim się zmierzyć.
  2. Trwa 9-cio tygodniowa Nowenna przed uroczystością św. Józefa. Modlimy się o duchowe odrodzenie i uświęcenie naszych rodzin oraz o nawrócenie narodu polskiego. Zapraszamy jutro na godz.18 na nabożeństwo do św. Józefa i Mszę św. z okolicznościowym kazaniem. Natomiast dzisiaj rozpoczynamy nowennę 9-dniową przed odpustem, który będziemy przeżywać we wtorek 19 marca; tę nowennę łączymy z Mszą św. o godz.8 i 18.
  3. W najbliższy piątek, jak w każdy 3 piątek miesiąca Grupa Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie” z ks.Kacprem zaprasza na Wieczór Uwielbienia Boga - piątek g.19 dolny kościół.
  4. W piątek, jak każdego 15-go dnia miesiąca o godz.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych przypominkach.
  5. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca NMP w sobotę o godz.8.30.
  6. Przypominamy, że nasza parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Gruzji (są tam najstarsze ślady wiary) – w terminie   od 31 maja   do 10 czerwca br. Spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek  12 marca o godz.19 w sali św. Jadwigi – zapraszamy.
  7. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

      - Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o godz.17.

               - Droga Krzyżowa w piątek: z udziałem dzieci o godz.17.15;

                      zaś dla dorosłych i młodzieży o godz.18.45.