1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o godz.17, a także na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek: z udziałem dzieci o godz.17.15, dla dorosłych i mlodziezay o godz.18.45
  2. Od najbliższej środy do piątku włącznie będą w naszym kościele rekolekcje dla uczniów szkoły podstawowej nr 4 z ul. W. Sławka. Prosimy o modlitwę w intencji uczniów  i Sióstr Apostolinek ze Skierniewic, które poprowadzą rekolekcje. Prosimy rodziców lub dziadków, aby w miarę możliwości towarzyszyli najmłodszym dzieciom.
  3. Zapraszamy do biblioteki parafialnej, a przy wyjściu do nabycia prasy katolickiej.
  4. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na obiady w szkołach dla dzieci z biedniejszych rodzin naszej parafiii.
  5. W najbliższy wtorek 19 marca będziemy przeżywać naszą doroczną uroczystość - Odpust ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP. SUMIE o godz.12 będzie przewodniczył ks. bp Artur Miziński, sekretarz Episkopatu Polski, a w koncelebrze księża proboszczowie dekanatu ursuskiego. Tych parafian, dla który jest to zwyczajny dzień pracy, zapraszamy we wtorek także na uroczystą Mszę św. o godz.18, podczas której kazanie wygłosi ks. prof. Waldemar Cisło, przewodniczący Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Intencje zbiorowe na Mszę św. o godz.12 lub 18 można składać do puszki pod obrazem św. Józefa. Wszystkich serdecznie zapraszamy na uroczystość odpustową ku czci Naszego Patrona. Niech wtorek,  19-ty dzień marca będzie świętem każdego parafianina.