1. Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej dzisiaj o godz.16.
  2. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o godz.17. Droga Krzyżowa w piątek z udziałem dzieic o g.17.15, zas dla dorosłych i młodzieży o g.18.45.
  3. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci Jana Pawła II. Będziemy dziękować Bogu za ten dar jakim dla Kościoła i świata był  i wciąż pozostaje Święty Papież, a także prosić, by w niebie orędował za Kościołem, światem i Polską.
  4. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Kacpra i ks. Mariusza mają spotkanie we wtorek, a z grupy Marka mają spotkanie w czwartek po Mszy św. o godz.18.
  5. W następną niedzielę 7 kwietnia rozpoczną się rekolekcje ogólnoparafialne. Będzie je głosił O. Dariusz Gaciński, franciszkanin z Krakowa, który także przywiezie nam relikwie 1-go stopnia błogosławionych Męczenników z Peru, ks.Zbigniewa Strzałkowskiego i ks.Michała Tomaszka.
  6. Podejmujemy „Jerycho modlitewne” czyli adorację trwającą dzień i noc; początek dziś po Mszy św. o g.18, zakończenie za tydzień; codziennie o g.21 Apel Jasnogórski prowadzony przez kapłana. Będziemy szczególnie modlić się o trwałe owoce rekolekcji oraz o duchowe odrodzenie rodzin i nawrócenie narodu Polskiego. Zachęcamy poszczególne osoby i grupy parafialne do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem także w nocy. Pomocą jest grafik umieszczony przy wejściu do kaplicy adoracji.
  7. W tym tygodniu przypada:

       a/ 1 czwartek miesiąca – czas naszej modlitwy za kapłanów

             i o nowe powołania do służby w kościele

       b/1 piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30.

             Nie będzie Mszy św. z udziałem dzieci tylko nabożeństwo

             Drogi Krzyżowej z Komunią św. , a po Mszy św. o g.18

             modlitwa zgodnie z grafikiem „Jerycha” i adoracja

             Krzyża prowadzona przez grupę „Zmartwychwstanie.”.

       c/ 1 sobota - o g.8 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP,

             a po niej comiesięczne nabożeństwo adoracyjne i spotkanie

             formacyjno - modlitewne Żywego Różańca.

8. Zapraszamy rodziców do Poradni Rodzinnej, ktora będzie czynna w środy. Proponujemy wyklad dla rodziców małych dzieci (2-6 lat) na temat: Zabawy stymulujące naturalny rozwój dziecka (3 - 10 kwietnia) oraz na temat: Zabawy rozwijające prace ręki dziecka (17 kwietnia). Zapraszmy w środę od godz.18 do 19 do sali św. Królowej Jadwigi w budynku przy kościele.