1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe: dzisiaj o godz.17.15, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. Od jutra do środy włącznie trwać będą tzw. Kwartalne Dni Modlitw o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy. Zawsze potrzeba modlitwy w tej intencji, tym bardziej w kontekście powodzi, która dotknęła wielu naszych rodaków z południa Polski.
  3. We wtorek przypada 28 rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. O Jego beatyfikację będziemy się modlić szczególnie w tym dniu, a czynimy to także od wielu lat podczas nowenny w każdy poniedziałek i środę.
  4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania w piątek po nabożeństwie majowym – obecność jest obowiązkowa, gdyż bliski jest już termin uroczystości.
  6. Najbliższa sobota to 1-a sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę świętą wotywną o Niepokalanym Sercu Maryi o godz.8, potem nabożeństwo z adoracją i spotkanie Żywego Różańca.
  7. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. Spotkanie w sprawie pielgrzymki autokarowej na Dolny Śląsk i do Pragi czeskiej zamiast jutro będzie w środę. Przepraszamy za zmianę   i zapraszamy do sali świętej Królowej Jadwigi po nabożeństwie majowym w środę.
  9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Jasną Górę, którą organizuje Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa - wyjazd w sobotę 15 czerwca. Zapisy przed kościołem. Przed kościołem także prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.