1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

2. Spotkanie Akcji Katolickiej jutro po nabożeństwie czerwcowym.

3. W tym tygodniu przypada 1-y piątek miesiąca - spowiedź od g.6.30 i od 16.30. Msza św. z udziałemdzieci o g.17.15, zaś po Mszy św. o g.18 – adoracja NajświętszegoSakramentu, którą poprowadzi młodzież z Ruchu Światło –Życie.

4. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania ze wszystkich grup będzie w najbliższą sobotę 8 czerwca o g.16 i w niedzielę 9 czerwca o g.19. Nieobecność na spotkaniach będzie odczytana jako rezygnacja z przyjęcia sakramentu w tym roku.

5. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, zaś w Wigilię Uroczystości czyli w sobotę 8 czerwca będzie także czuwanie modlitewne w dolnym kościele: początek o g.20, dalej adoracja, modlitwy  i Msza św. o g.23. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy w Wigilię Zielonych Świąt. Szczegóły są także na plakacie przy wejściu.

6. Kolejne spotkanie w sprawie pielgrzymki na Dolny Śląsk i do Pragi czeskiej będzie w następny poniedziałek 10 czerwca po nabożeństwie czerwcowym. Informacje także na plakatach przy wejściu.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Biblioteka dzisiaj nieczynna.

8. Przy wyjściu zbiórka do puszek dla osób potrzebujących naszej pomocy.