1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź.”. Dzisiaj kończy się także okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt czyli Święto NMP Matki Kościoła. Msze święte będą o g.6.30; 7.15; 8 i 18.

4. Spotkanie w sprawie wrześniowej pielgrzymki na Dolny Śląsk i do Pragi czeskiej jutro, tj. w poniedziałek 10 czerwca po nabożeństwie czerwcowym. Prosimy przynieść dowody osobiste i zaliczkę w kwocie 500 zł.

5. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Do przygotowania ołtarzy zapraszamy nie tylko przedstawicieli grup parafialnych, ale także innych parafian. Spotkanie w sprawie Bożego Ciała będzie w środę 12 czerwca po nabożeństwie czerwcowym w ogrodzie przy plebanii.

7. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz.8.

8. W najbliższą sobotę 15 czerwca o godz.18 Bp Rafał Markowski udzieli Sakramentu Bierzmowania ok. 150 młodym. Z uwagi na tę liczbę powiększoną jeszcze o świadków i rodziców, prosimy innych parafian, by w sobotę przyszli na Msze święte rano. Nabożeństwo czerwcowe będzie wyjątkowo w sobotę po Mszy św. o godz.8. Wszystkich prosimy o modlitwę za kandydatów do bierzmowania.