1. Jeszcze raz dziękujemy Bogu za piękną uroczystość Bożego Ciała, a parafianom za świadectwo wiary ukazane udziałem w uroczystości. Dziękujemy tym, którzy budowali ołtarze, chórowi, pracownikom parafii, bielankom, ministrantom, asyście kościelnej, każdej grupie parafialnej, a także osobom, które ułożyły piękny dywan z żywych kwiatów w naszym kościele. Bóg zapłać!

2. W oktawie Bożego Ciała codziennie są nabożeństwa eucharystyczne.  Niestety, z uwagi na prace trwające przy kościele nie ma procesji.

3. Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek 27 czerwca. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18, po której będzie procesja wokół kościoła i poświęcenie tradycyjnych wianków.

4. Od jutra wakacyjny porządek: w dni powszednie Msze święte będą o g.7; 7.30; 8 i 18, a w niedziele nie ma Mszy św. o g.16.

5. Zakończyliśmy rok szkolny. Rodzice wysyłający dzieci na kolonie powinni sprawdzić, czy dzieci mają medaliki, zaś od opiekunów mogą się domagać, by dzieci uczestniczyły w niedzielnej Mszy św. Jako ludzie wierzący mamy takie prawo. Już dziś wyjeżdżają nasi ministranci z ks.Pawłem. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy dobrego odpoczynku.

6. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji wolno będzie spożywać pokarmy mięsne.

8. Z kolei w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. We wszystkie wspomniane uroczystości, a więc w poniedziałek, piątek i sobotę Msze święte będą o 7; 8 i 18.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę z okazji rocznicy powstania Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę 14 lipca. Zapisy przed kościołem i biurze radia w poniedziałek i czwartek.

10. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Grunwaldu. Można zapisać się telefonicznie – numer jest na tablicy przy wejściu.

11. W następną niedzielę 30 czerwca przypada 43 rocznica protestów robotników Ursusa. Uroczysta Msza św. o g.12.30. Zapraszamy do modlitwy w intencjach Ojczyzny i za uczestników tamtych zrywów.

12. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w naszej parafii poświęcenie pojazdów. Odbędzie się ono po Mszach świętych o g.9.30; 11 i 12.30. Zapraszamy, gdyż chcemy jechać na urlopy z Bożym błogosławieństwem.