1. Msza św. z udziałem dzieci z klas 3-ich przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin będzie dzisiaj o godz.17.
 2. Z tej racji nabożeństwo różańcowe dziś o g.17.15 w dolnym kościele.
 3. Od dzisiejszej niedzieli jest Msza św. o godz.16 i w dolnym kościele o godz.11 dla najmłodszych dzieci z rodzicami.
 4. W najbliższą środę 18 września rozpoczynamy nowy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na pierwszym spotkaniu w sali Świętych Aniołów w środę o godz.19.
 5. Po przerwie wakacyjnej wznawiamy Wieczory Uwielbienia, które będą w trzecie piątki miesiąca, a więc w najbliższy piątek 20 września g.19 w kaplicy adoracji. Zapraszamy w imieniu grupy Odnowa w Duchu Świętym. Szczegóły także na plakacie przy wejściu.
 6. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o g.8.30.
 7. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy tzw. REO – początek w następny wtorek 24 września o godz.19 w kościele dolnym. Informacje są także na ulotkach i plakacie przy wejściu.
 8. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania rozpocznie się w piątek 27 września po Mszy św. o godz.18. Oczekujemy na uczniów klas 8 mieszkających na terenie naszej parafii (dotyczy to także tych, którzy uczęszczają do szkół poza parafią i poza Dzielnicą Ursus). Przygotowanie do bierzmowania oraz do I Komunii świętej odbywa się bowiem w parafii zamieszkania uczniów.
 9. Intencje Mszy św. na rok 2020 będziemy przyjmować od ostatniej soboty września.
 10. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej.
 11. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Lichenia – wyjazd w sobotę 21 września – zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przy wyjściu jest także prasa katolicka.
 12. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek do dyspozycji naszej parafialnej Caritas. Nadal chcemy dopłacać do obiadów w szkołach na terenie parafii. Zbiórka na obiady będzie - tak jak dziś - w 3-ą niedzielę miesiąca, zaś w 1-sze niedziele zbiórka do puszek dla potrzebującym,             a wciąż wiele osób przychodzi do parafii prosząc o pomoc.