1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dziś o godz.17.15.
  2. W najbliższy wtorek 24 września w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, zwane REO. Spotkania będą we wtorki o g.19 w dolnym kościele. Zapraszamy serdecznie. Informacje są także na ulotkach i plakacie przy wejściu.
  3. Bezpłatne korepetycje z przedmiotów ścisłych - podobnie jak w latach ubiegłych - będą udzielane w naszej parafii. Zapraszamy uczniów we wtorki na godz.18 do sali św.Faustyny na piętrze budynku za kościołem. Już dziś dziękujemy p.Iwonie i p.Małgorzacie za pomoc, jaką świadczą uczniom.
  4. W minioną środę rozpoczął się nowy Kurs Przedmałżeński. Jeszczetylko w najbliższym tygodniu można do niego dołączyć. Spotkania narzeczonych są w sali Świętych Aniołów w środy o godz.19.
  5. Rozpoczyna się przygotowanie do sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek 27 września o godz.18.45 w kościele spotkanie wszystkich uczniów klas 8-ch (dotyczy to także tej młodzieży, która uczęszcza do szkół poza nasza parafią i poza Dzielnicą Ursus). Przygotowanie do bierzmowania oraz do I Komunii świętej odbywa się bowiem w parafii zamieszkania uczniów.
  6. Intencje Mszy świętych na rok 2020 będziemy przyjmować od najbliższej soboty 28 września w kancelarii parafialnej.
  7. Przy wyjściu prasa katolicka. Polecamy tygodniki: „Niedziela, Gość Niedzielny, Nasz Dziennik, Idziemy” i inne pisma adresowane do dorosłych, do dzieci i do młodzieży. Czytajmy prasę katolicką, by poszerzyć wiedzę religijną i umocnić swoją wiarę.