1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Tę ważną i piękną intencję będziemy polecać na różańcu dziś o godz.17.15 i w dni powszednie w kaplicy adoracji w czasie modlitwy prowadzonej przez wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Przed kościołem można nabyć:

    a) wigilijne świece „Caritas”

    b) Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać!

    c) bielanki z rodzicami proponują sianko na stół wigilijny.

d) przed kościołem prasa katolicka, zapraszamy też do biblioteki.

3. Chorych parafian księża odwiedzą w piątek lub w sobotę przed południem. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

4. Dziś przed kościołem zbiórka na paczki świąteczne dla ubogich.

5. Rozpoczeliśmy rekolekcje, które będa trwać do środy włącznie. Z tej racji w najbliższym tygodniu Roraty dla dorosłych o g.6.45, natomiast Roraty z udzaiłem dzieci będą od czwartku do soboty i wtedy będzie podsumowanie Rorat.

6. Jutro będzie dzień bez spowiedzi – słuchamy słowa Bożego  i przygotowujemy się na spowiedź rekolekcyjną we wtorek i środę.  Spowiedź będzie od godz.9.15, ale ponieważ są to dni pracy, to część księży będzie na lekcjach religii w szkole. Dlatego szczególnie zapraszamy na spowiedź od 16.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na wigilię, bo wtedy będzie to bardzo trudne. Prosimy korzystać we wtorek i środę po południu. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy św., zaś jutro, we wtorek i środę dorosłych zapraszamy na godz.9.30 lub 18, dzieci na godz.17, zaś o godz.19.30 będą rekolekcje dla młodzieży i dla wszystkich, którzy późno wracają z pracy czy uczelni (w tym dla kandydatów do bierzmowania). Nie ograniczajmy rekolekcji tylko do niedzieli. Skorzystajmy z tych kilku dni, właściwie z tych kilku godzin, aby jak najlepiej przygotować się na uroczystości Bożego Narodzenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy i módlmy się nadal w intencjach naszego O.Rekolekcjonisty Ks. Abpa Wacława Depo z Częstochowy, a także o dobre owoce tych rekolekcji.