1. Dziękujemy za przeżyte rekolekcje adwentowe i za posługę słowa Ks. Abpa Wacława Depo z Częstochowy. Niech rekolekcje wydają trwałe owoce w naszym życiu. W tej intencji będziemy się modlić dzisiaj na różańcu o godz.17.15.
  2. Dzisiaj ostatnia niedzielą adwentu, a już we wtorek WIGILIA Bożego Narodzenia. Msze święte we wtorek będą tylko rano, a więc o godz.6.45; 7.30 i 8, gdyż wieczór będzie już czasem wieczerzy wigilijnej. Zachowujemy w Wigilię piękną polską tradycję, tzn. nie spożywamy pokarmów mięsnych i nie pijemy alkoholu.
  3. W Wigilie zapraszamy na modlitwę różańcową o godz.22.45, potem chór „Cantate Deo” będzie śpiewał kolędy, a o g.24 rozpocznie się PASTERKA. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą o północy.
  4. W środę, czyli w 1-ym dniu świąt Bożego Narodzenia (jak zawsze po Pasterce) nie będzie Mszy św. o 6.30, a pozostałe jak w każdą niedzielę, także o g.16. W czwartek, w drugim dniu świąt, w święto św. Szczepana Msze św. wg porządku niedzielnego już od g.6.30.
  5. Jeszcze dzisiaj przy wyjściu z kościoła Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej - to dobra lektura na czas świąt i na kolejne dni.
  7. Już dziś informujemy o wielkim wydarzeniu artystycznym, a mianowicie 6 stycznia w naszym kościele Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Chłopięcego i Męskiego Poznańskie Słowiki. Już dziś zapraszamy w tym dniu na godz.13.30.