1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje. Poświęcone kadzidło i kredę można będzie otrzymać po Mszach świętych, a dobrowolne ofiary zasilą fundusz ministrantów.

2 .Jutro w naszym kościele Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru „Poznańskie Słowiki”. Chór będzie śpiewał już podczas Mszy św. o godz.12.30, a po niej będzie specjalny koncert.

3. Z uwagi na ten koncert doroczne spotkanie grup parafialnych odbędzie się wyjątkowo dzisiaj, a rozpocznie się o godz.17, będzie dzielenie się opłatkiem, życzenia i braterska agapa. Tych, którzy już byli na Mszy św., zapraszamy na godz.17 do sali Św. Aniołów. Oczekujemy na osoby należące do grup parafialnych: starszych, dorosłych, młodzież i dzieci oraz na innych parafian.

4. Kolejne spotkanie grupy Mężczyźni św. Józefa w piątek 10 stycznia po Mszy św. wieczornej w sali św. Ojca Pio.

5. Spotkanie Straży Honorowej Serca Pana Jezusa w sobotę o godz.8.30

6. Dzieci ze szkoły nr 14 wraz z katechetkami Siostrą Zuzanną i Panią Eweliną zapraszają na Jasełka w następną niedzielę 12 stycznia o godz.17 w dolnym kościele.

7. W następną niedzielę w naszej parafii przyjmiemy relikwie świętego Szarbela, świętej Rafki i innych świętych libańskich. Uroczystość będzie podczas Mszy św. o g.12.30 z udziałem Ojca Zygmunta, jezuity z klasztoru w Łodzi. Po Mszy św. namaszczenie olejem św. Szarbela. Serdecznie zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo świętych Kościoła Wschodniego.

8. Dziękujemy tym, którzy przyjęli u siebie kapłanów w ramach kolędy w minionym tygodniu: za modlitwy, rozmowy i dobrowolne ofiary na dzieła parafialne a o to plan wizyt na najbliższe dni:

- wtorek 7 stycznia – ul. Kolorowa 13; 14; 16; 18

- środa 8 stycznia –   ul. Kolorowa 20; 22;

                             i od po g.18 ul. Kolorowa 19.

- czwartek 9 stycznia – ul. Kolorowa 24; 26 i 28.

                                  i ul. Obrońców Helu 1; 3; 5.

- piątek 10 stycznia –   ul. Obrońców Helu 2; 4; 6; 7.

- sobota 11 stycznia – Plac 1905 r. nr 1; 2; 3 i 4. i ul. Nurzyńska 4.

- poniedziałek 13 stycznia – ul. Wapowskiego 2; 4; 6.

Kolęda w sobotę od godz.14, w pozostałe dni od godz.17.