"Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umilowała"(Łk7, 52)

1.Dziś przed kościołem dodatkowa zbiórka ofiar dla osób potrzebujących pomocy, szczególnie na obiady w szkołach dla dzieci z biedniejszych rodzin naszej parafii.

2.Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa dzisiaj o g.17.15, zaś w dni powszednie – po Mszy św. o g.18.

3.Parafialny Klub Sportowy „Józef” zaprasza dzisiaj na g.14 na finały turnieju tenisa stołowego o „Grand Prix Ursusa”.

4.Przypominamy, że film pt.: „Cristiada” można obejrzeć w kinie „Arsus” jeszcze dziś o godz.15 lub 18 /cena biletu 12 zł/ - serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego wartościowego filmu.

5.Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy ks.Piotra będzie w najbliższy wtorek po nabożeństwie czerwcowym.

6.Wspólnota „Mężczyźni św. Józefa” zaprasza mężczyzn na wieczorne czuwanie modlitewne połączone z formacją. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 21 czerwca – początek o godz.21 w sali św. Jadwigi,   a o godz.23 – Msza św. w dolnym kościele w intencji mężczyzn i ich rodzin – zapraszamy.

7.Kiermasz ciast upieczonych przez rodziców ministrantów będzie za tydzień po Mszach św. o godz.9.30 i 11 – serdecznie zapraszamy,                         a złożone ofiary zasilą wakacyjny wyjazd ministrantów.

8.Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja – wyjazd w niedzielę 14 lipca - zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałek i czwartek. Przed kościołem są także książki i prasa katolicka –zachęcamy do nabycia i lektury oraz do korzystania z naszej biblioteki.

9.W następną niedzielę o godz.12.30 Msza św. w 37-ą rocznicę protestów robotników Ursusa – zapraszamy do wspólnejza uczestników tamtych zrywów oraz w intencjach naszej Ojczyzny.