"A wy za Kogo mnie uważacie" Łk 9,18

 

 1.Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie – po Mszy św. o g.18, natomiast dzisiaj Litania do Serca Pana Jezusa o godz.17, a po niej Koncert Ewangelizacyjny Odnowy w Duchu Świętym, którego fragment usłyszeliśmy w Parku Czechowickim dwa tygodnie temu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy śpiewem.

2.Dzisiaj przypada Dzień Ojca. W intencjach naszych Ojców – żyjących i zmarłdzisiaj będzie Msza św. w dolnym kościele o godz.11.

3.Dzisiaj po raz ostatni przed wakacjami są Msze św. o godz.           w dolnym kościele oraz o godz.16 w kościele górnym – powrócimy do nich w połowie września.

4.Jutro 24 czerwca - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – Msze św. będą o g.6.30; 7.15; 8 i 18. Jutro nie będzie nowenny do św.Józefa.

5.Spotkanie rodziców ministrantów w sprawie wakacyjnego wyjazdu chłopców - jutro czyli w poniedziałek po nabożeństwie czerwcowym.

6.W tym tygodniu kończymy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź św. uczniów ze wszystkich szkół będzie w czwartek podczas Mszy św. o godz.18. Prosimy rodziców o dopilnowanie tej ważnej sprawy. Natomiast w piątek, czyli w dniu zakończenia szkoły o g.8 Msza św. dziękczynna za mijający rok szkolny, na którą zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież,i rodziców.

7.Przypominamy o kolejnej pielgrzymce autokarowej do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja – wyjazd w niedzielę 14 lipca - zapisy przed kościołem i w biurze radia w poniedziałek i czwartek

8.W najbliższą sobotę 29 czerwca - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8 i 18.

9.W sobotę po Mszy św. o g.8 – spotkanie Straży Serca Pana Jezusa.

10.Za tydzień - ostatnia niedziela czerwca, dlatego jak w latach ubiegłych odbędzie się poświęcenie pojazdów. Chcemy jechać na urlopy z Bożym błogosławieństwem. Poświęcenie pojazdów - po Mszy św. o g.12.30. Zapraszamy właścicieli samochodów, motocykli, rowerów.

11.Przypominamy, że w sobotę 6 lipca Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w wielką świątynię. Będzie to czas wspólnego wielbienia Pana w mocy Jego Ducha. Modlitwę w tym miejscu poprowadzi O.John Baptist Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy. Obecny będzie Bp Marek Solarczyk z diecezji warszawsko-praskiej. Mamy nadzieję, że cała Polska zobaczy duchową siłę katolików. Bądźmy w tym dniu razem, by wspólnie celebrować Rok Wiary i doświadczyć Miłosierdzia Jezusa.